01.

Mimarlık

UFV Mimarlık; işletme olarak nitelikli proje hizmeti sunmak, mimari kimliğe katkıda bulunmak, kentin mimari dokusuna pozitif katkı sağlamak, özgün tasarımlarla vesağlam statik projelerle nitelikli hizmet sunarak sektörde kaliteyi arttırmak amacındadır.

02.

Uluslararası

UFV Mimarlık olarak hızlı gelişen sektörde aktif bir rol alarak, ulusal ve uluslararası projelere imza atmak, seçkin ve kaliteli hizmet veren çok yönlü bir ofis olarak özgün bir noktaya erişmek istemektedir.

Şirket &
Ekip

UFV Mimarlık 2012 yılında Mimar Enes Şafak ve Mimar - Mühendis İsmail Çoşgun tarafından kurulmuştur. Ufv Mimarlık adını; mimarlığın temel felsefesi olan”KULLANIŞLILIK (Utilitas), SAĞLAMLIK (Firmitas), GÜZELLİK (Venüstas)”kavramlarından almaktadır.

Şirket mimari tasarım, mühendislik, müşavirlik ve inşaatalanlarında faaliyet göstermektedir. Faaliyet konusu alanlarda şirket felsefesi gereği; deneyimli kadrosu ve çözüm ortaklarıyla birlikte tüm resmi ve özel kuruluşlarınihtiyaçlarını mimarlık ve mühendislik mesleklerinin gerektirdiği nosyonları dikkatealarak kaliteli bir hizmet anlayışıyla yerine getirmektir.